Książkopedia
18 Postów
Nanaki
Michnar
Morgesztern
Jackmen

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 11/27/2017

Witaj w Dyskusjach!

Dyskusje to miejsce, w którym możesz rozmawiać na swój ulubiony temat, dzielić się wiadomościami oraz pomysłami, snuć teorie i poznawać innych fanów. Zawartość twojego Forum została przekształcona w posty Dyskusji, więc nic nie zginęło.

Żeby dowiedzieć się, co jeszcze możesz tutaj znaleźć, zobacz http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Dyskusje.

Jeżeli jesteś administratorem tej społeczności, poznaj szczegóły jak dostosować stronę Dyskusji i dodać zasady dla innych współtwórców: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Narz%C4%99dzia_do_moderowania_Dyskusji

Miłej zabawy!
0 0
• 3/30/2015

Głosowanie nad usunięciem postaci.

Siema! Otwieram głosowanie o tym, czy zostawić postacie i co za tym udzie tworzyć je w przyszłości.
Ja jestem za usunięciem, ponieważ jakby nie było wiki jest o książkach, a nie postaciach. Obawiam się, że jeżeli możliwość tworzenia tych postaci zostanie to w konsekwencji w bliżej nieokreślonej przyszłości będzie ich o wiele więcej niż książek, które są tematyką strony (obecnie postacie stanowią 42 artykuły, a pochodzą z zaledwie kilka serii).
0 4
• 3/21/2015

Projekt: Reaktywacja

Witam! Chciałbym przywrócić tej wiki nowe życie i w związku z tym piszę ten wątek. Potrzebuje dużej społeczności, która pomoże mi w tym wielkim celu.
Spróbuje opisać najbardziej naglące problemy:

Artykuły o książkach. Potrzeba je przede wszystkim rozbudować. Streszczenia są dosyć słabe, a opisy fabuły skąpe. Wydaje mi się, że na dobry początek wystarczy, żeby każdy artykuł miał dobry opis fabuły, a streszczenia uczynić rzeczą nieobowiązkową. Oprócz samego opisu fabuły, zwłaszcza w bardziej znanych książkach warto napisać o jej popularności, sprzedaży itd.
Artykuły o autorach zazwyczaj skopiowane z Wikipedii. Są odpowiednie szablony, ale chyba lepiej gdybyśmy mieli coś takiego jak na w:c:wiersze. Dużo lepiej to tam wygląda, ale potrzebuje Waszego zdania.
Szablony, infoboxy i inne - dosyć nudne, potrzebujemy czegoś lepszego, zwłaszcza, że możliwości CSS teraz są dosyć duże.
Postacie - czy to potrzebne? Tak średnio, sądzę, że trzeba by to posprzątać (usunąć).
Teraz pytanie do Was - czy chcecie się zaangażować? W pojedynkę niczego nie osiągnę, chciałbym mieć odpowiedź na pytanie czy jesteście chętni na robienia porządnej encyklopedii książek? Możecie też pisać co według was powinno być tutaj zmienione.
0 13
• 6/20/2014

Biografie piłkarzy

Witam.
Mam pytanie. Mianowicie: jakie znaczie najlepsze biografie o piłkarzach (najlepiej związanych z Juventusem Turyn)?
Z góry dziękuje.
0 0
Ten post jest zablokowany.
Użytkownik FANDOMU
• 5/27/2014

Przyznać się !

Kto obciął mi mojego 35 cm-wego kutasa ?!
0 2
• 4/11/2014

Polecicie?

Szukam książek w których działaby się jakaś akcja, ale rozgrywałyby się one w starożytności, lub II Wojnie Światowej. Polecice coś fajnego?
0 3
• 4/1/2014

Tytuł oryginalny

Tytuł oryginalny "Bitwy o Skandię" to "Oakleaf Bearers", chociaż książka została opublikowana jako "Battle for Skandia".
0 0
• 2/11/2014

Flaga bota

Cześć!
Michnar poprosił o zmianę nazwy kategorii. By bot nie zaśmiecał ostatnich zmian, potrzebna mu jest flaga bota. Czy wyrażacie zgodę na użycie bota?
0 5
Użytkownik FANDOMU
• 1/6/2014

I love it

Jest ktoś z kim mogłabym pogadać o Percym i jego przygodach?
0 2
• 7/3/2013

Polaczenie stron

Czesc, chcialbym zwrocic uwage na strone Ksiazki Wiki. Czy nie bylo by dobrym pomyslem aby polaczyc te strony? Stworzylibyscie przekierowanie z Ksiazki Wiki na Ksiazkopedie, zwiekszyla by sie liczba artykulow, oraz nie bylo by juz konkurencji. Na dodatek, Michnar jest administratorem na obu stronach, co napewno by ulatwilo sprawe.
0 6
• 6/17/2013

Link do Tunele Wiki

Czy mógłbym zamieścić tu informacje z Tunele Wiki i link do niej?
0 2
• 5/28/2013

O średniowieczu

Czy znacie jakieś tytuły książek których tematem jest życie w średniowieczu (O życiu w zamkach, o królach i królowych itp.)? Nie muszą być jakieś fantastyczne. Mogą być również przygodowe.
1 6
• 5/27/2013

Pomoc z znalezieniu książki

Witajcie, mam nadzieje, że mi pomożecie znaleźć książkę. Nie znam jej tytułu ale co nie co wiem o jej treści. Jest to temat, którym może mało kto się interesuje, ale spróbuje.
Książka to opowieść polskiego żołnierza AK, który po zajęciu Warszawy przez Armię Czerwoną znalazł się w celi razem z zbrodniarzem hitlerowskim (i chyba jeszcze z jego podwładnym), który o ile dobrze pamiętam był albo naczelnikiem getta albo całej Warszawy.
Tyle wiem, może mi ktoś pomóc?
0 2
• 5/19/2013

Polecana książka

Cześć, mam do was pytanie, jaką książkę możecie mi polecić?
Lubię książki fantastyczne, obyczajowe oraz przygodowe. Najpopularniejsze tytuły już przeczytałem, a chciałbym czytać kolejne, ciekawe książki.
2 19
• 5/13/2013

Konkurs "Już niedługo wakacje!"

Konkurs polega na tym, aby napisać wierszyk o tym jak chciałoby się spędzić wakacje.
Zasady:

Wiersze trzeba wymyślać, nie można kopiować z internetu
Wiersze składamy do 15 czerwca.
Wiersze publikujemy na tym forum w kolejnych wątkach. Nie piszemy opinii, jedynie wiersze.
Zwycięski wiersz będzie "wisiał" na stronie głównej do końca lipca. Wiersze oceniają Rozgadany i Michnar.
1 31
• 5/2/2013

Spotlight!

Mamy Spotlight!
0 0
• 4/24/2013

Piszecie?

Czy piszecie jakieś książki bądź już napisaliście?
0 1
• 4/21/2013

Ulubiony tytuł

Jaka jest wasza ulubiona książka? Chodzi o jeden konkretny tytuł.
0 17